Dünden Bugüne Eraylar A.Ş.

Eraylar A.Ş. 1987 yılında Kadir KINAY önderliğinde akrilik diş üretimi yapmak üzere kurulan bir şirkettir. Kurulduğu günden bugüne kadar Ankara’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız, şu anda ERAY, ERAY DELUXE, ERAY PLUS markalı akrilik dişlerin yaninda ERAY BLOK üretimini yapmaktadır.
ERAYLAR A.Ş.’NİN VİZYONUMüşteri odaklılık ilkesini benimseyerek, Türkiye ve global pazarlarda aranan bir isim olmaktır.

ERAYLAR A.Ş.’NİN MİSYONU

Tüm şirket çalışanlarının katılımı ile müşteri memnuniyeti ve beklentilerini esas alarak karşı taraflara güven esasına dayalı kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır

ERAYLAR A.Ş.’NİN KALİTE POLİTİKASI

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her zaman belirli kalitede, fiyat istikrarı sağlanarak, zamana saygılı, mevcut prosedürlere uyumlu ve çevre ve insan yararları dikkate alınarak üretim yapmaktır. Bunun için; rekabete olanak sağlanarak sürekli eğitilen personelimizin toplam katılımı ve tüm yönetimin tam desteği esastır.Eraylar A.Ş. kalitesini edindiği kalite belgeleri ile de kanıtlamıştır. Eraylar A.Ş.’nin şu anda ISO 13485:2003 ve CE belgeleri mevcuttur.Şu anda Eraylar A.Ş., bütün Türkiye’ye hitap edebilmenin yanında 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

ERAYLAR A.Ş. BUGÜN:

Dişçilik sektöründe 27 yıllık tecrübe
. Müşterilerin isteklerini tam olarak karşılayabilme yeteneği
. Müşterilerin siparişlerine zamanında yanıt verme
. Fiyat konusunda kaliteden taviz vermeden rekabet edebilme
. Satış sonrasında müşterilerin memnuniyetine özen gösterme özellikleriyle rakiplerinden farklı olmayı başarmıştır.